Ludowcy.eu
 
Baner - główna strona


 
Posiedzenie Klubu Parlamentarnego PSL

fotografie9 lipca 2013 r. Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego spotkał się na cyklicznym posiedzeniu w celu omówienia bieżącej sytuacji społecznej, było też sporo o polityce i obecnych uwarunkowaniach politycznych. W spotkaniu jako członek Klubu Parlamentarnego PSL uczestniczył Piotr Zgorzelski poseł na Sejm RP Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, Profesor Janusz Czapliński polski psycholog społeczny, wykładowca akademicki, autor „Diagnozy Społecznej 2013" oraz Krzysztof Kwiatkowski były Minister Sprawiedliwości, obecnie kandydat na prezesa Najwyższej Izby Kontroli.

Więcej…
 
70 lat od ludobójstwa na Wołyniu

fotografie11 lipca 2013 r.  Piotr Zgorzelski poseł na Sejm RP Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej wspólnie z posłem Zbigniewem Sosnowskim oraz Dyrektorem Klubu PSL Stanisławem Brzózka złożył kwiaty pod nowo odsłoniętym pomnikiem upamiętniającym ofiary rzezi wołyńskiej. 12 lipca w Sejmie ma być głosowana uchwała, która oddaje cześć ofiarom. PSL chce nazwania wydarzeń na Kresach Wschodnich ludobójstwem i ustanowienia 11 lipca Dniem Pamięci Ofiar i Męczeństwa.

Więcej…
 
Obywatelski projekt ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych projektem wiodącym w pracach nad nową ustawą działkową

fotografieSiła prawie miliona podpisów świadczy o tym, że to projekt obywatelski powinien być wiodący w dalszych pracach – powiedział poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski Przewodniczący sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej po wysłuchaniu wszystkich projektów ustaw na dzisiejszym (18 czerwca 2013 r.) posiedzeniu Podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia: obywatelskiego projektu ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych poselskiego projektu ustawy o ogrodach działkowych, poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, ustawy o podatku rolnym oraz ustawy o podatkach o opłatach lokalnych, poselskiego projektu ustawy o ogrodach działkowych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3