Ludowcy.eu
Adam Jarubas Kandydat na Prezydenta RP w Płocku

fotografie2 kwietnia 2015 r. kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas gościł w Płocku.

Poza wywiadami w lokalnych mediach i konferencją prasową w Muzeum Mazowieckim, złożył kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II, odwiedził Wojewódzki Szpital Zespolony, gdzie pojawił się na oddziale dziecięcym. O godz. 17.00 w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbyła się konwencja wyborcza Kandydata na Prezydenta RP Adama Jarubasa.

Więcej…
 
Posiedzenie Zarządu Powiatowego PSL

fotografieWyjazdowe posiedzenia Zarządów Powiatowych Polskiego Stronnictwa Ludowego w Powiecie Płockim, są już tradycją. Podczas takich spotkań przed przedstawicielami wszystkich gmin powiatu zaprezentować się mogą lokalne struktury PSL oraz lokalny samorząd.

Dziś, 9 marca, Zarząd Powiatowy PSL spotkał się wyjazdowo, tym razem w Staroźrebach, w restauracji „Anastazja”. Organizatorem spotkania była Gminna Organizacja PSL.

Podczas obrad poruszone zostały tematy dotyczące rolnictwa, stosunków międzynarodowych oraz zbliżających się wyborów Prezydenckich, w nawiązaniu do poparcia, jakie kandydatowi PSL Adamowi Jarubasowi udzieliła wojewódzka organizacja PSL na Mazowszu. Prawdopodobnie już niebawem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – Adama Jarubasa gościć będzie również ziemia płocka.

Więcej…
 
Adam Jarubas Kandydat na Prezydenta RP

fotografieApel do Samorządowców
Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Samorządowcy!

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę za jak ważną dziedzinę życia Polaków odpowiadamy. To my samorządowcy, jesteśmy prawdziwymi gospodarzami naszych Małych Ojczyzn. Dlatego zwracam się dziś do Was, jako kandydat na Prezydenta RP z gorącą prośbą o Wasze poparcie. Chcę być Waszym kandydatem – bez względu na podziały polityczne. Chcę być kandydatem Polski Samorządnej. Sam wywodzę się z Polski lokalnej i jestem z tego dumny. Moja kandydatura wynika nie tyle z mandatu politycznego, ale przede wszystkim z mojego doświadczenia i dorobku samorządowego. Od 2006 roku jestem marszałkiem województwa świętokrzyskiego, wcześniej zaś byłem radnym powiatowym.

Więcej…
 
Baner - główna strona


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4